KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafisk konst 16935040

nr 1693 5040

Grafisk konst

Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signerad, numrerad 62/75, tryck på bambu textil, Längd: 107 cm. Höjd: 62 cm

måndag 14 april 2025
kl 19:32:41